Nasz zespół

Poznaj nasz cały zespół

Dr Beata Lange

Lekarz

Absolwentka Akademii  Medycznej w Białymstoku. Od ukończenia studiów nieustannie pogłębia wiedzę na licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Ukończyła podyplomowy program leczenia implantoprotetycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia chorób przyzębia, mikrochirurgii i implantoprotetyki, stomatologii estetycznej oraz leczenia zaburzeń zwarcia, co pozwala na holistyczne podejście do zdrowia jamy ustnej. Pacjenci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc, kompleksowe leczenie i empatię.

Dr Natalia Rosa

Lekarz

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem w 2008 roku. Współwłaścicielka kliniki stomatologicznej Dentistree, mieszczącej się na warszawskim Wilanowie. Pani doktor stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny ortodoncji. W praktyce zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, problemem startych zębów, bólami stawu skroniowo-żuchwowego, zgrzytaniem zębów, stomatologią estetyczną. W wolnych chwilach szyje na maszynie kreacje dla swoich małych księżniczek – Lenki i Ali.

Dr Małgorzata Rogala-Sionko

Lekarz

Stomatologia jest pasją Dr Małgorzaty. Przez co wiele czasu i energii poświęca na doskonalenie swoich umiejętności. Uczestniczy w wielu kursach i sympozjach zarówno stomatologicznych, jak i ogólnomedycznych. W pracy stomataloga liczą się dla niej detale, dlatego na co dzień korzysta z lup zabiegowych i mikroskopu. W Dentistree zajmuje się kompleksowym leczeniem dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną i protetyką. Cieszy się, gdy spotkania z pacjentami są bezstresowe. W razie konieczności wykonuje zabiegi w podtlenku azotu lub znieczuleniu ogólnym.

Dr Magdalena Kawula

Lekarz

Absolwentka Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w endodoncji oraz stomatologii estetycznej i w tym kierunku rozwija wiedzę i umiejętności. Poprzez udział w kursach i sympozjach na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym oraz endodontycznym pod mikroskopem. Zwraca uwagę na kompleksowe leczenie i edukację pacjenta. Dzięki temu rozwiązuje problem, a nie leczy jedynie objawy. Cierpliwością i serdecznym uśmiechem niejednego pacjenta wyleczyła ze strachu przed dentystą 🙂

Dr Alicja Caruk

Lekarz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (2004). Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej “CePeLek” w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i w Niemczech. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, w tym ukończyła Curriculum Endodontie (Philipp-Pfaff-Institut, Berlin). W klinice Dentistree zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym oraz protetyką. Swoim łagodnym usposobieniem zdobywa serca dorosłych i dzieci.

Dr Szczepkowska

Dr Paulina Szczepkowska

Lekarz

Zajmuję się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym, protetyką i stomatologią estetyczną. Moją pasją jest endodoncja, dzięki pracy z użyciem mikroskopu zabiegowego jestem w stanie pracować na najwyższym poziomie dokładności.
W tych dziedzinach na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje, podążając za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbyłam pod okiem świetnych specjalistów w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, uzyskując tym samym tytuł lekarz specjalista protetyk.
Zdobyte doświadczenie pozwala mi zapewnić pacjentom kompleksową opiekę, realizować indywidualne plany leczenia dedykowane dla danej osoby, a wszystko po to, żeby efekty leczenia były doskonałe pod względem estetyki, bezpieczne i trwałe dla pacjenta.
W gabinecie staram się stworzyć miłą atmosferę, co sprawia że pacjentom po odbytej wizycie pozostają tylko pozytywne wspomnienia, a pacjenci którzy do tej pory bali się dentysty, kontynuują leczenie z największą przyjemnością.

Pozdrawiam
Paulina

Dr Tomasz Kowalski

Lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zakochany w chirurgii od pierwszej usuniętej ósemki. Od 5 lat zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach. Zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu, dbając, aby każdy zabieg wykonany był bezboleśnie i z jak największą dokładnością.

ⓒ 2024 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Dentistree - Klinika Stomatologiczna.
Realizacja strony internetowej New Age Team.