Nasz zespół

Poznaj nasz cały zespół

Dr Beata Lange

Lekarz

Absolwentka Akademii  Medycznej w Białymstoku. Od ukończenia studiów nieustannie pogłębia wiedzę na licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Ukończyła podyplomowy program leczenia implantoprotetycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia chorób przyzębia, mikrochirurgii i implantoprotetyki, stomatologii estetycznej oraz leczenia zaburzeń zwarcia, co pozwala na holistyczne podejście do zdrowia jamy ustnej. Pacjenci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc, kompleksowe leczenie i empatię.

Dr Natalia Rosa

Lekarz

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem w 2008 roku. Współwłaścicielka kliniki stomatologicznej Dentistree, mieszczącej się na warszawskim Wilanowie. Pani doktor stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny ortodoncji. W praktyce zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, problemem startych zębów, bólami stawu skroniowo-żuchwowego, zgrzytaniem zębów, stomatologią estetyczną. W wolnych chwilach szyje na maszynie kreacje dla swoich małych księżniczek – Lenki i Ali.

Dr Małgorzata Rogala-Sionko

Lekarz

Stomatologia jest pasją Dr Małgorzaty. Przez co wiele czasu i energii poświęca na doskonalenie swoich umiejętności. Uczestniczy w wielu kursach i sympozjach zarówno stomatologicznych, jak i ogólnomedycznych. W pracy stomataloga liczą się dla niej detale, dlatego na co dzień korzysta z lup zabiegowych i mikroskopu. W Dentistree zajmuje się kompleksowym leczeniem dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną i protetyką. Cieszy się, gdy spotkania z pacjentami są bezstresowe. W razie konieczności wykonuje zabiegi w podtlenku azotu lub znieczuleniu ogólnym.

Dr Magdalena Kawula

Lekarz

Absolwentka Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w endodoncji oraz stomatologii estetycznej i w tym kierunku rozwija wiedzę i umiejętności. Poprzez udział w kursach i sympozjach na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym oraz endodontycznym pod mikroskopem. Zwraca uwagę na kompleksowe leczenie i edukację pacjenta. Dzięki temu rozwiązuje problem, a nie leczy jedynie objawy. Cierpliwością i serdecznym uśmiechem niejednego pacjenta wyleczyła ze strachu przed dentystą 🙂

Dr Alicja Caruk

Lekarz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (2004). Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek” w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i w Niemczech. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, w tym ukończyła Curriculum Endodontie (Philipp-Pfaff-Institut, Berlin). W klinice Dentistree zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym oraz protetyką. Swoim łagodnym usposobieniem zdobywa serca dorosłych i dzieci.

Dr Weronika Kida

Lekarz

Absolwentka wydziału lekarskiego, Oddziału stomatologii, na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Podczas studiów była członkinią Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz koła naukowego przy Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej i Plastycznej w Białymstoku. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas stażu podyplomowego, wie jak pomóc pacjentom z bólem oraz borykających się z fobią dentystyczną. Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziome, stale poszerza swoją wiedzę. W tym celu uczestniczy w konferencjach i kursach podyplomowych. W Dentistree zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką. W pracy z pacjentami, kładzie duży nacisk na dokładność, staranność i estetykę wykonywanych prac oraz na delikatne wykonywanie zabiegów. Ponadto, dokładnie omawia plan leczenia z pacjentami. Prywatnie interesuje się jazdą konną, wspinaczką górską oraz zdrowym stylem życia.

Dr Olha Melnykova

Lekarz

Lekarz stomatolog, w 2005 roku ukończyła Akademię Medyczną Iwano-Frankowską na Ukrainie. Stomatologia to dla niej nie tylko zawód, ale również pasja. Stale podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Zajmuje się stomatologią zachowawczą dorosłych, pedodoncją (stomatologia dziecięca) oraz protetyką. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. W pracy dba o miłą atmosferę i komfort pacjenta. Poza pracą zawodową interesuje się sztuką oraz literaturą. W wolnych chwilach maluje.

Dr Tomasz Kowalski

Lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zakochany w chirurgii od pierwszej usuniętej ósemki. Od 5 lat zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach. Zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu, dbając, aby każdy zabieg wykonany był bezboleśnie i z jak największą dokładnością.

Dr Marta Krzywda

Lekarz

Absolwentka Collegium Medium Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii w Krakowie w 2006 r. oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w 2015 r.
Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, która z olbrzymim zaangażowaniem, cierpliwością i sukcesem leczy trudne i skomplikowane przypadki endodontyczne (kanałowe) zębów pod mikroskopem. Poza endodoncją, jej wielką pasją jest stomatologia estetyczna, chirurgia i protetyka z zasadami optymalnej okluzji. W codziennej praktyce zajmuje się planowaniem i leczeniem zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia. Dzięki współpracy z ortodontą zapewnienia pacjentowi kompleksowe leczenie i jednocześnie daje wiele możliwości i alternatyw w leczeniu. Uważa, że zniesienie bólu u pacjenta jest dla lekarza priorytetem, podobnie jak pomoc w uzyskaniu zdrowego i pięknego uśmiechu, który w dobie kultu piękna, jest często terapią, podwyższeniem samooceny i polepszeniem samopoczucia u pacjenta.
Regularnie uczestniczy w zjazdach, sympozjach i kongresach z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, implantoprotetyki, chirurgii stomatologicznej i periodontologii oraz medycyny estetycznej. Ma za sobą spotkania i szkolenia z takimi sławami z zakresu stomatologii jak K. Awiłło, K. Kris Owczarczak, J. Pietruski, M. Stosek, M. Aluchna, L. Galasso, S. Gracis, M. Merli, F. Zastrow i wielu innych.
Szeroki zakres udzielanych świadczeń lekarskich związany jest z pasją do stomatologii, umiejętnościami, ambicją i pracowitością. Pogodne i miłe usposobienie jest doceniane również przez najmłodszych, zadowolonych pacjentów.
Wśród zainteresowań, obok szeroko pojętej stomatologii, jest medycyna estetyczna, psychologia, muzyka, film i sport.

Dr Damian Niemczyk

Lekarz

Lekarz stomatolog, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od skończenia stażu podyplomowego w 2010 roku zajmuje się głównie pedodoncją.
Wiedzę zdobytą podczas wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi rozwija na kursach oraz czytając literaturę specjalistyczną.
Charakteryzuje się przede wszystkim profesjonalnym i indywidualnym podejściem do małych pacjentów. Jego domeną jest opowiadanie bajek, a czasem nawet śpiew i rymowanki.
Atutem jest wielojęzyczność. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz norweskim, dzięki czemu bez trudu łapie kontakt z obcojęzycznymi pacjentami.
Na co dzień biegacz długodystansowy, uczestnik wielu maratonów i ultramaratonów, a także szczęśliwy posiadacz psa.

ⓒ 2020 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Dentistree - Klinika Stomatologiczna.
Realizacja strony internetowej New Age Team.